Informacje o monecie
Pozycja#7591
Pozycja#7591
All Street Bets
bets
All Street Bets
$ 0.05441
-3.5% (24 godz.)
0.0105384 BTC
-2.67% (24 godz.)
0.005384 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
bets
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny All Street Bets

Pozycja monety
#7591
Kapitalizacja rynkowa
44,100 $
Podaż w obiegu
10,00 mld.
Całkowita podaż
10,00 mld.
Maksymalna podaż
10,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 48,150
24-godzinny wolumen obrotu
27.8972 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0.054376 $ / 0.055 $
Historyczne maksimum ceny
0.0027772
-99.84%
10 kwietnia, 2024, (3 lata temu)
Historyczne minimum ceny
0.00000381
15.74%
17 sierpnia, 2026, (2 miesiące temu)

Najważniejsze rynki All Street Bets

#
Giełda
Para
Ocena wiarygodności

Wyniki All Street Bets

Para handlowa
day
week
month
bets / usd
-3.5%
-3.5%
-8.5%
bets / btc
-2.67%
-1.74%
-10.11%
bets / eth
-2.68%
0.75%
-1.73%

O monecie

All Street $BETS is a freedom themed token on the Base network, with a practical 3% tax which includes charity contribution for anti-human trafficking. It represents freedom to transact, freedom of expression, and freedom from slavery, and is helping to facilitate a new decentralized Wall Street Bets rooted cultural movement.

Gdzie można kupić All Street Bets?

Tokeny BETS można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu All Street Bets jest Uniswap V2 (Base), w szczególności para BETS/WETH, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 31.36.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek All Street Bets (BETS)?

Cena All Street Bets (BETS) osiągnęła najwyższy poziom 0.002777 $ w dniu 10 kwietnia 2024, około 3 lata temu. Obecnie aktualna cena wynosi -99.84%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena All Street Bets (BETS)?

Minimalna cena osiągnięta przez All Street Bets (BETS) wyniosła 0.05381 $ i została odnotowana w dniu 17 sierpnia 2026, ponad 2 miesiące temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 15.74%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena All Street Bets (BETS)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) All Street Bets (BETS) wynosi $ 48,150. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 10,000,000,000 tokenów BETS. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów BETS.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader