Informacje o monecie
Pozycja#15810
Pozycja#15810
Bear Market Coin
bear
Bear Market Coin
$ 0.05367
0.010447 BTC
0.78% (24 godz.)
0.00447 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
bear
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny Bear Market Coin

Pozycja monety
#15810
Kapitalizacja rynkowa
3,669.484 $
Podaż w obiegu
999,85 mln.
Całkowita podaż
999,85 mln.
Maksymalna podaż
1,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 3,949.35
24-godzinny wolumen obrotu
9.7922 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0/0
Historyczne maksimum ceny
0.00181642
-99.79%
02 grudnia, 2025, (rok temu)
Historyczne minimum ceny
0.00000182
101.64%
05 czerwca, 2026, (4 miesiące temu)

Najważniejsze rynki Bear Market Coin

Wyniki Bear Market Coin

Para handlowa
day
week
month
bear / usd
0%
0%
-3.42%
bear / btc
0.78%
1.87%
-5.22%
bear / eth
0.64%
4.69%
3.31%

O monecie

BEAR MARKET COIN is a meme token created to bring a sense of humor and community to one of the most stressful parts of crypto — the market downturn. Instead of pretending bear markets don’t happen, the project leans into them with personality, memes, and a community that enjoys staying united during the red days. It’s about embracing the dip, laughing through the chaos, and giving people a fun identity to rally around.

Gdzie można kupić Bear Market Coin?

Tokeny BEAR można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu Bear Market Coin jest PumpSwap, w szczególności para BEAR/SO11111111111111111111111111111111111111112, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 3.8.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek Bear Market Coin (BEAR)?

Cena Bear Market Coin (BEAR) osiągnęła najwyższy poziom 0.001816 $ w dniu 02 grudnia 2025, około rok temu. Obecnie aktualna cena wynosi -99.79%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena Bear Market Coin (BEAR)?

Minimalna cena osiągnięta przez Bear Market Coin (BEAR) wyniosła 0.05182 $ i została odnotowana w dniu 05 czerwca 2026, ponad 4 miesiące temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 101.64%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Bear Market Coin (BEAR)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) Bear Market Coin (BEAR) wynosi $ 3,949.35. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 1,000,000,000 tokenów BEAR. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów BEAR.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader