Informacje o monecie
Pozycja#7436
Pozycja#7436
General Electric Tokenized Stock (Reality)
rge
General Electric Tokenized Stock (Reality)
$ 310.75
-0.63% (24 godz.)
0.003797 BTC
0.63% (24 godz.)
379,736 satoshies

Kontrakt

Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
rge
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny General Electric Tokenized Stock (Reality)

Pozycja monety
#7436
Kapitalizacja rynkowa
48,327.7243 $
Podaż w obiegu
155.51
Całkowita podaż
155.51
Maksymalna podaż
-
W pełni rozwodniona wycena
$ 43,046
24-godzinny wolumen obrotu
5,577.2547 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
307.6936 $ / 317.12 $
Historyczne maksimum ceny
324.13
-4.12%
25 września, 2026, (25 dni temu)
Historyczne minimum ceny
296.62
4.76%
08 października, 2026, (12 dni temu)

Najważniejsze rynki General Electric Tokenized Stock (Reality)

#
Giełda
Para
Ocena wiarygodności

Wyniki General Electric Tokenized Stock (Reality)

Para handlowa
day
week
month
rge / usd
-0.63%
0.14%
-1.1%
rge / btc
0.63%
2.6%
-2.84%
rge / eth
0.78%
5.7%
6.22%

O monecie

GE Aerospace engages in the research, development, and manufacturing of aircraft engines and their system components. The business covers the design, assembly testing, and integration of related mechanical control systems for turbofan engines. Additionally, the company provides long-term engine maintenance, part replacement, and technical services to aircraft in operation. The products are primarily targeted at commercial aviation enterprises and military aviation management departments.

Gdzie można kupić General Electric Tokenized Stock (Reality)?

Tokeny RGE można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu General Electric Tokenized Stock (Reality) jest Bitget, w szczególności para RGE/USDT, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 31.27.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek General Electric Tokenized Stock (Reality) (RGE)?

Cena General Electric Tokenized Stock (Reality) (RGE) osiągnęła najwyższy poziom 324.13 $ w dniu 25 września 2026, około 25 dni temu. Obecnie aktualna cena wynosi -4.12%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena General Electric Tokenized Stock (Reality) (RGE)?

Minimalna cena osiągnięta przez General Electric Tokenized Stock (Reality) (RGE) wyniosła 296.62 $ i została odnotowana w dniu 08 października 2026, ponad 12 dni temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 4.76%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena General Electric Tokenized Stock (Reality) (RGE)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) General Electric Tokenized Stock (Reality) (RGE) wynosi $ 43,046. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące tokenów RGE. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów RGE.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader