Informacje o monecie
Pozycja#10874
Pozycja#10874
Gold Bug
bug
Gold Bug
$ 0.05331
0.6% (24 godz.)
0.0104041 BTC
-0.44% (24 godz.)
0.004041 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
bug
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny Gold Bug

Pozycja monety
#10874
Kapitalizacja rynkowa
3,308.4254 $
Podaż w obiegu
999,52 mln.
Całkowita podaż
999,52 mln.
Maksymalna podaż
1,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 3,199.7
24-godzinny wolumen obrotu
1.2092 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0.053129 $ / 0.053457 $
Historyczne maksimum ceny
0.00005816
-94.3%
13 września, 2026, (miesiąc temu)
Historyczne minimum ceny
0.00000312968387
5.76%
06 października, 2026, (14 dni temu)

Najważniejsze rynki Gold Bug

#
Giełda
Para
Ocena wiarygodności

Wyniki Gold Bug

Para handlowa
day
week
month
bug / usd
0.6%
-0.3%
-57.26%
bug / btc
-0.44%
0.27%
-57.46%
bug / eth
-0.78%
4.22%
-52.86%

O monecie

Gold Bug is a community-driven token combining the well-known “gold bug” investor identity with a golden-bug mascot inspired by fantasy gaming culture. Built on StonkFun, the project is paired with tokenized gold-market assets and is designed to connect crypto communities with gold-related markets. Its utility includes community participation, educational content, promotional events.

Gdzie można kupić Gold Bug?

Tokeny BUG można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu Gold Bug jest Raydium, w szczególności para BUG/BUG, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 39.08.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek Gold Bug (BUG)?

Cena Gold Bug (BUG) osiągnęła najwyższy poziom 0.00005816 $ w dniu 13 września 2026, około miesiąc temu. Obecnie aktualna cena wynosi -94.3%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena Gold Bug (BUG)?

Minimalna cena osiągnięta przez Gold Bug (BUG) wyniosła 0.053129 $ i została odnotowana w dniu 06 października 2026, ponad 14 dni temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 5.76%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Gold Bug (BUG)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) Gold Bug (BUG) wynosi $ 3,199.7. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 1,000,000,000 tokenów BUG. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów BUG.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader