Informacje o monecie
Pozycja#22462
Pozycja#22462
Nieaktywny
Golden Ball
glb
Golden Ball
$ 0.05242
8.56% (24 godz.)
0.0102371 BTC
7.2% (24 godz.)
0.002371 satoshies
Informacje o monecie
Dane tej monety nie są już aktualizowane i jest ona nieaktywna. Informacje mogą zostać zaktualizowane w przyszłości, ale obecnie moneta pozostaje nieaktywna.
Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia, 2025

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Szukaj w
Identyfikator API
Kod źródłowy
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
glb
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny Golden Ball

Pozycja monety
#22462
Kapitalizacja rynkowa
145,200 $
Podaż w obiegu
60,00 mld.
Całkowita podaż
60,00 mld.
Maksymalna podaż
60,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 145,293
24-godzinny wolumen obrotu
50.0273 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0.05257 $ / 0.05289 $
Historyczne maksimum ceny
0.00008265
-97.07%
02 stycznia, 2023, (4 lata temu)
Historyczne minimum ceny
0.00000105
130.37%
15 września, 2022, (4 lata temu)

O monecie

Golden Ball is the next generation BSC token aiming to improve and bring the online betting & gambling transaction system to a decentralized level. Through the GLB token, users will be able to complete faster transactions on betting platforms with lower fees!

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek Golden Ball (GLB)?

Cena Golden Ball (GLB) osiągnęła najwyższy poziom 0.00008265 $ w dniu 02 stycznia 2023, około 4 lata temu. Obecnie aktualna cena wynosi -97.07%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena Golden Ball (GLB)?

Minimalna cena osiągnięta przez Golden Ball (GLB) wyniosła 0.05105 $ i została odnotowana w dniu 15 września 2022, ponad 4 lata temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 130.47%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Golden Ball (GLB)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) Golden Ball (GLB) wynosi $ 145,293. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 60,000,000,000 tokenów GLB. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów GLB.

Jak dodać Golden Ball (GLB) do MetaMask?

Po dodaniu Golden Ball (GLB) do MetaMask uzyskasz dostęp do takich funkcji jak monitorowanie salda tokenów i handel na zdecentralizowanych giełdach. W tym celu musisz zaimportować GLB jako token. Możesz ręcznie zaimportować GLB, kopiując adres jego kontraktu (0x52eb6c887a4691f10bee396778603927c23be1fc), albo użyć rozszerzenia MetaMask do Chrome, aby dodać GLB jednym kliknięciem za pośrednictwem P.CASH.

Jak dodać Golden Ball (GLB) do Trust Wallet?

Dodanie Golden Ball (GLB) do Trust Wallet pozwala monitorować posiadane tokeny, uczestniczyć w zdecentralizowanych transakcjach wymiany oraz korzystać z innych funkcji. Aby dodać GLB, możesz zaimportować go ręcznie przy użyciu adresu kontraktu (0x52eb6c887a4691f10bee396778603927c23be1fc) albo wygodnie dodać go do Trust Wallet jednym kliknięciem za pośrednictwem P.CASH, jeśli masz zainstalowane rozszerzenie Trust Wallet do Chrome.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader