Informacje o monecie
Pozycja#8184
Pozycja#8184
Gravity Finance [OLD]
gfi
Gravity Finance [OLD]
$ 0.0000866
-0.09% (24 godz.)
0.081054 BTC
-0.0079% (24 godz.)
0.1054 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Szukaj w
Identyfikator API
Kod źródłowy
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
gfi
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny Gravity Finance [OLD]

Pozycja monety
#8184
Kapitalizacja rynkowa
30,506.3405 $
Podaż w obiegu
352,26 mln.
Całkowita podaż
1,19 mld.
Maksymalna podaż
-
W pełni rozwodniona wycena
$ 109,289
24-godzinny wolumen obrotu
18.236 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0.0000854 $ / 0.00009174 $
Historyczne maksimum ceny
0.0367669
-99.76%
29 sierpnia, 2021, (5 lat temu)
Historyczne minimum ceny
2.66545e-7
32,389.82%
30 sierpnia, 2026, (2 miesiące temu)

Wyniki Gravity Finance [OLD]

Para handlowa
day
week
month
gfi / usd
-0.09%
-0.57%
-4.04%
gfi / btc
-0.0079%
-1.27%
-4.89%
gfi / eth
-0.09%
0.22%
4.8%

O monecie

Gravity Finance is a suite of DeFi products on the Polygon Network (previously Matic). Current products include a Polygon Launchpad and Yield Farms. Production is underway on an AMM/Swaps Exchange, Vaults and Automated Investment Strategies, Derivatives Trading and other defi products. GFI is the governance token for Gravity Finance. GFI holders will automatically be eligible to receive admin-fees from all of our defi products by simply holding GFI in their wallets, no need to stake tokens to earn fees. Admin fees will be paid-out as 50% ETH and 50% BTC through smart contracts. The ETH portion is available for GFI holders to claim at any time, whereas the BTC portion accrues in a smart contract forming the tokens intrinsic value, making GFI ""backed by Bitcoin"" through admin fees that GFI holders can redeem at any time through a GFI burn-function.

Gdzie można kupić Gravity Finance [OLD]?

Tokeny GFI można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu Gravity Finance [OLD] jest Gravity Finance, w szczególności para GFI/WETH, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 6.43. Ponadto Quickswap jest popularną alternatywą do handlu tokenami .

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek Gravity Finance [OLD] (GFI)?

Cena Gravity Finance [OLD] (GFI) osiągnęła najwyższy poziom 0.03676 $ w dniu 29 sierpnia 2021, około 5 lat temu. Obecnie aktualna cena wynosi -99.76%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena Gravity Finance [OLD] (GFI)?

Minimalna cena osiągnięta przez Gravity Finance [OLD] (GFI) wyniosła 0.062665 $ i została odnotowana w dniu 30 sierpnia 2026, ponad 2 miesiące temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 32,389.82%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Gravity Finance [OLD] (GFI)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) Gravity Finance [OLD] (GFI) wynosi $ 109,289. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące tokenów GFI. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów GFI.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader