Informacje o monecie
Pozycja#8139
Pozycja#8139
Kimchi Coin
kimchi
Kimchi Coin
$ 0.083135
5.55% (24 godz.)
0.0133822 BTC
6.31% (24 godz.)
0.053822 satoshies
rocketatl

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
kimchi
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny Kimchi Coin

Pozycja monety
#8139
Kapitalizacja rynkowa
31,360 $
Podaż w obiegu
10,00 bln.
Całkowita podaż
10,00 bln.
Maksymalna podaż
10,00 bln.
W pełni rozwodniona wycena
$ 26,645
24-godzinny wolumen obrotu
475.5635 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0.082538 $ / 0.083175 $
Historyczne maksimum ceny
1.77016e-7
-98.22%
04 marca, 2026, (8 miesięcy temu)
Historyczne minimum ceny
2.538e-9
23.56%
15 października, 2026, (5 dni temu)

Najważniejsze rynki Kimchi Coin

#
Giełda
Para
Ocena wiarygodności

Wyniki Kimchi Coin

Para handlowa
day
week
month
kimchi / usd
5.55%
13.54%
-8.95%
kimchi / btc
6.31%
15.81%
-10.69%
kimchi / eth
6.2%
19.27%
-2.59%

O monecie

Kimchi is an ERC20 meme token inspired by Kimchi, the adorable Shiba Inu who won the #ChooseMyShibe contest hosted by House of Doge. Alongside her owner Phoebe, Kimchi proudly represented the Dogecoin community at the Nasdaq Exchange during the historic launch of the Dogecoin ETF (TDOG) in partnership with 21Shares. The project symbolizes the powerful journey of meme culture from internet roots to mainstream finance.

Gdzie można kupić Kimchi Coin?

Tokeny KIMCHI można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu Kimchi Coin jest Uniswap V2 (Ethereum), w szczególności para KIMCHI/WETH, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 225.64.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek Kimchi Coin (KIMCHI)?

Cena Kimchi Coin (KIMCHI) osiągnęła najwyższy poziom 0.06177 $ w dniu 04 marca 2026, około 8 miesięcy temu. Obecnie aktualna cena wynosi -98.22%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena Kimchi Coin (KIMCHI)?

Minimalna cena osiągnięta przez Kimchi Coin (KIMCHI) wyniosła 0.082538 $ i została odnotowana w dniu 15 października 2026, ponad 5 dni temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 23.56%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Kimchi Coin (KIMCHI)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) Kimchi Coin (KIMCHI) wynosi $ 26,645. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 10,000,000,000,000 tokenów KIMCHI. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów KIMCHI.

Jak dodać Kimchi Coin (KIMCHI) do MetaMask?

Po dodaniu Kimchi Coin (KIMCHI) do MetaMask uzyskasz dostęp do takich funkcji jak monitorowanie salda tokenów i handel na zdecentralizowanych giełdach. W tym celu musisz zaimportować KIMCHI jako token. Możesz ręcznie zaimportować KIMCHI, kopiując adres jego kontraktu (0xfccd6fbca272b4cc11069402f4123b070b7838f9), albo użyć rozszerzenia MetaMask do Chrome, aby dodać KIMCHI jednym kliknięciem za pośrednictwem P.CASH.

Jak dodać Kimchi Coin (KIMCHI) do Trust Wallet?

Dodanie Kimchi Coin (KIMCHI) do Trust Wallet pozwala monitorować posiadane tokeny, uczestniczyć w zdecentralizowanych transakcjach wymiany oraz korzystać z innych funkcji. Aby dodać KIMCHI, możesz zaimportować go ręcznie przy użyciu adresu kontraktu (0xfccd6fbca272b4cc11069402f4123b070b7838f9) albo wygodnie dodać go do Trust Wallet jednym kliknięciem za pośrednictwem P.CASH, jeśli masz zainstalowane rozszerzenie Trust Wallet do Chrome.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader