Informacje o monecie
Pozycja#17798
Pozycja#17798
NINJA TURTLES
$ninja
NINJA TURTLES
$ 0.073336
0.0124087 BTC
0.94% (24 godz.)
0.00004087 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Szukaj w
Identyfikator API
Kod źródłowy
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
$ninja
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny NINJA TURTLES

Pozycja monety
#17798
Kapitalizacja rynkowa
-
Podaż w obiegu
-
Całkowita podaż
88,98 mld.
Maksymalna podaż
-
W pełni rozwodniona wycena
$ 2,969.36
24-godzinny wolumen obrotu
14.2787 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0/0
Historyczne maksimum ceny
0.00000108
-96.91%
16 listopada, 2024, (2 lata temu)
Historyczne minimum ceny
1.8084e-8
84.52%
07 czerwca, 2026, (4 miesiące temu)

Wyniki NINJA TURTLES

Para handlowa
day
week
month
$ninja / usd
0%
0%
6.26%
$ninja / btc
0.94%
1.74%
4.69%
$ninja / eth
0.99%
4.27%
14.66%

O monecie

We are a casino based project that reward users with revenue share.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek NINJA TURTLES ($NINJA)?

Cena NINJA TURTLES ($NINJA) osiągnęła najwyższy poziom 0.05108 $ w dniu 16 listopada 2024, około 2 lata temu. Obecnie aktualna cena wynosi -96.91%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena NINJA TURTLES ($NINJA)?

Minimalna cena osiągnięta przez NINJA TURTLES ($NINJA) wyniosła 0.071808 $ i została odnotowana w dniu 07 czerwca 2026, ponad 4 miesiące temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 84.52%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena NINJA TURTLES ($NINJA)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) NINJA TURTLES ($NINJA) wynosi $ 2,969.36. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące tokenów $NINJA. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów $NINJA.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader