Informacje o monecie
Pozycja#22393
Pozycja#22393
Nieaktywny
OceansGallerie On SUI
oceans
OceansGallerie On SUI
$ 0.0001088
0.099336 BTC
1.12% (24 godz.)
0.09336 satoshies
Informacje o monecie
Dane tej monety nie są już aktualizowane i jest ona nieaktywna. Informacje mogą zostać zaktualizowane w przyszłości, ale obecnie moneta pozostaje nieaktywna.
Ostatnia aktualizacja: 12 listopada, 2025

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
oceans
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny OceansGallerie On SUI

Pozycja monety
#22393
Kapitalizacja rynkowa
152,404 $
Podaż w obiegu
1,40 mld.
Całkowita podaż
10,00 mld.
Maksymalna podaż
10,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 1,08 mln.
24-godzinny wolumen obrotu
-
Minimum i maksimum z 24 godzin
0.0001088 $ / 0.0001088 $
Historyczne maksimum ceny
0.00325626
-96.65%
21 listopada, 2024, (2 lata temu)
Historyczne minimum ceny
0.00002635
313.06%
26 listopada, 2024, (2 lata temu)

Wyniki OceansGallerie On SUI

Para handlowa
day
week
month
oceans / usd
0%
0%
-0.0033%
oceans / btc
1.12%
-2.05%
11.1%
oceans / eth
2.73%
-4.72%
20.7%

O monecie

OceansGallerie is a decentralized Web3 ecosystem on SUI that merges creativity, engagement, and rewards. It allows users to participate in AI-powered meme creation, task distribution, and community voting. Users earn $OCEANS tokens by completing creative tasks, which play a central role in the platform's ecosystem. The project aims to foster innovation and collaboration while empowering users to create value and grow within the decentralized space.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek OceansGallerie On SUI (OCEANS)?

Cena OceansGallerie On SUI (OCEANS) osiągnęła najwyższy poziom 0.003256 $ w dniu 21 listopada 2024, około 2 lata temu. Obecnie aktualna cena wynosi -96.65%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena OceansGallerie On SUI (OCEANS)?

Minimalna cena osiągnięta przez OceansGallerie On SUI (OCEANS) wyniosła 0.00002635 $ i została odnotowana w dniu 26 listopada 2024, ponad 2 lata temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 313.13%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena OceansGallerie On SUI (OCEANS)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) OceansGallerie On SUI (OCEANS) wynosi $ 1,08 mln.. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 10,000,000,000 tokenów OCEANS. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów OCEANS.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader