Informacje o monecie
Pozycja#3867
Pozycja#3867
PETRO PENGUINS
pengo
PETRO PENGUINS
$ 0.000581
1.33% (24 godz.)
0.087077 BTC
2.1% (24 godz.)
0.7077 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
pengo
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny PETRO PENGUINS

Pozycja monety
#3867
Kapitalizacja rynkowa
581,056.54 $
Podaż w obiegu
999,97 mln.
Całkowita podaż
999,97 mln.
Maksymalna podaż
1,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 574,091
24-godzinny wolumen obrotu
2,799.4272 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0.0004986 $ / 0.0006596 $
Historyczne maksimum ceny
0.00771213
-92.46%
25 października, 2025, (rok temu)
Historyczne minimum ceny
0.00018986
206.05%
28 lipca, 2026, (3 miesiące temu)

Najważniejsze rynki PETRO PENGUINS

Wyniki PETRO PENGUINS

Para handlowa
day
week
month
pengo / usd
1.33%
-0.76%
2.87%
pengo / btc
2.1%
1.23%
0.92%
pengo / eth
2.03%
4.27%
10.09%

O monecie

Petro Penguins ($PENGO) — a community-driven movement flipping the oil market through purpose, humor, and blockchain. From oil to optimism — the Penguins rise. The oil rigs that drilled and spilled Pengo’s world. The uprising begins where the damage began — the rigs. For decades, they drilled the oceans, spilled their greed, and scarred the homes of millions of penguins. Petro Penguins is a community-driven meme and art project created to inspire change through humor, storytelling, and digital creativity.

Gdzie można kupić PETRO PENGUINS?

Tokeny PENGO można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu PETRO PENGUINS jest PumpSwap, w szczególności para PENGO/SO11111111111111111111111111111111111111112, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 6,773.78.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek PETRO PENGUINS (PENGO)?

Cena PETRO PENGUINS (PENGO) osiągnęła najwyższy poziom 0.007712 $ w dniu 25 października 2025, około rok temu. Obecnie aktualna cena wynosi -92.46%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena PETRO PENGUINS (PENGO)?

Minimalna cena osiągnięta przez PETRO PENGUINS (PENGO) wyniosła 0.0001898 $ i została odnotowana w dniu 28 lipca 2026, ponad 3 miesiące temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 206.05%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena PETRO PENGUINS (PENGO)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) PETRO PENGUINS (PENGO) wynosi $ 574,091. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 1,000,000,000 tokenów PENGO. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów PENGO.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader