Informacje o monecie
Pozycja#17662
Pozycja#17662
Republic Credits
rpc
Republic Credits
$ 0.05584
-0.17% (24 godz.)
0.010713 BTC
0.87% (24 godz.)
0.00713 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Kod źródłowy
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
rpc
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny Republic Credits

Pozycja monety
#17662
Kapitalizacja rynkowa
-
Podaż w obiegu
-
Całkowita podaż
35,00 mld.
Maksymalna podaż
35,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 205,938
24-godzinny wolumen obrotu
1.3189 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0.055835 $ / 0.0559 $
Historyczne maksimum ceny
0.00002849
-79.5%
11 kwietnia, 2024, (3 lata temu)
Historyczne minimum ceny
0.00000529
10.39%
02 kwietnia, 2026, (7 miesięcy temu)

Najważniejsze rynki Republic Credits

Wyniki Republic Credits

Para handlowa
day
week
month
rpc / usd
-0.17%
-0.17%
-1.84%
rpc / btc
0.87%
2%
-3.55%
rpc / eth
1.07%
5.22%
5.36%

O monecie

Plutonians is an NFT enabled and SPL token powered space RPG video game. The game framework will be developed as a combination of web2 multiplayer universe, and web3 VR enabled metaverse.

Gdzie można kupić Republic Credits?

Tokeny RPC można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu Republic Credits jest Raydium, w szczególności para RPC/EPJFWDD5AUFQSSQEM2QN1XZYBAPC8G4WEGGKZWYTDT1V, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 10.74.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek Republic Credits (RPC)?

Cena Republic Credits (RPC) osiągnęła najwyższy poziom 0.00002849 $ w dniu 11 kwietnia 2024, około 3 lata temu. Obecnie aktualna cena wynosi -79.5%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena Republic Credits (RPC)?

Minimalna cena osiągnięta przez Republic Credits (RPC) wyniosła 0.05529 $ i została odnotowana w dniu 02 kwietnia 2026, ponad 7 miesięcy temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 10.39%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Republic Credits (RPC)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) Republic Credits (RPC) wynosi $ 205,938. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 35,000,000,000 tokenów RPC. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów RPC.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader