Informacje o monecie
Pozycja#18627
Pozycja#18627
Tezos Domains
ted
Tezos Domains
$ 0.001241
-22.29% (24 godz.)
0.071526 BTC
-22.26% (24 godz.)
1 satoshies
rocketatl

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
ted
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny Tezos Domains

Pozycja monety
#18627
Kapitalizacja rynkowa
-
Podaż w obiegu
-
Całkowita podaż
91,82 mln.
Maksymalna podaż
91,82 mln.
W pełni rozwodniona wycena
$ 234,364
24-godzinny wolumen obrotu
947.4905 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0/0
Historyczne maksimum ceny
0.079937
-98.44%
12 stycznia, 2024, (3 lata temu)
Historyczne minimum ceny
0.00123356029475
0.67%
21 października, 2026, (2 dni temu)

Wyniki Tezos Domains

Para handlowa
day
week
month
ted / usd
-22.29%
-41.47%
-54.08%
ted / btc
-22.26%
-41.22%
-52.26%
ted / eth
-22.65%
-40.79%
-48.48%

O monecie

Tezos Domains DAO Governance Token

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek Tezos Domains (TED)?

Cena Tezos Domains (TED) osiągnęła najwyższy poziom 0.07993 $ w dniu 12 stycznia 2024, około 3 lata temu. Obecnie aktualna cena wynosi -98.44%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena Tezos Domains (TED)?

Minimalna cena osiągnięta przez Tezos Domains (TED) wyniosła 0.001233 $ i została odnotowana w dniu 21 października 2026, ponad 2 dni temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 0.67%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Tezos Domains (TED)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) Tezos Domains (TED) wynosi $ 234,364. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 91,826,365 tokenów TED. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów TED.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader