Informacje o monecie
Pozycja#7664
Pozycja#7664
Theory Of Gravity
thog
Theory Of Gravity
$ 0.00004467
3.95% (24 godz.)
0.095467 BTC
5.18% (24 godz.)
0.05467 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
thog
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny Theory Of Gravity

Pozycja monety
#7664
Kapitalizacja rynkowa
42,369.4674 $
Podaż w obiegu
948,49 mln.
Całkowita podaż
948,49 mln.
Maksymalna podaż
1,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 48,745
24-godzinny wolumen obrotu
571.2023 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0.00004226 $ / 0.00005162 $
Historyczne maksimum ceny
0.01931345
-99.76%
08 kwietnia, 2024, (3 lata temu)
Historyczne minimum ceny
0.0000313
42.71%
02 kwietnia, 2026, (7 miesięcy temu)

Najważniejsze rynki Theory Of Gravity

Wyniki Theory Of Gravity

Para handlowa
day
week
month
thog / usd
3.95%
-1.82%
-7.91%
thog / btc
5.18%
-0.05%
-9.22%
thog / eth
5.36%
2.42%
-0.58%

O monecie

Theory Of Gravity is a fair launch memecoin, with games, NFTs and more.

Gdzie można kupić Theory Of Gravity?

Tokeny THOG można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu Theory Of Gravity jest Raydium, w szczególności para THOG/SO11111111111111111111111111111111111111112, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 24.75.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek Theory Of Gravity (THOG)?

Cena Theory Of Gravity (THOG) osiągnęła najwyższy poziom 0.01931 $ w dniu 08 kwietnia 2024, około 3 lata temu. Obecnie aktualna cena wynosi -99.76%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena Theory Of Gravity (THOG)?

Minimalna cena osiągnięta przez Theory Of Gravity (THOG) wyniosła 0.0000313 $ i została odnotowana w dniu 02 kwietnia 2026, ponad 7 miesięcy temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 42.71%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Theory Of Gravity (THOG)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) Theory Of Gravity (THOG) wynosi $ 48,745. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 1,000,000,000 tokenów THOG. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów THOG.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader