Informacje o monecie
Pozycja#15907
Pozycja#15907
tinfoil hat cult
tinfoil
tinfoil hat cult
$ 0.05345
0.0104212 BTC
0.64% (24 godz.)
0.004212 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
tinfoil
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny tinfoil hat cult

Pozycja monety
#15907
Kapitalizacja rynkowa
3,443.7267 $
Podaż w obiegu
998,18 mln.
Całkowita podaż
998,18 mln.
Maksymalna podaż
1,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 3,871.52
24-godzinny wolumen obrotu
45.05383 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0/0
Historyczne maksimum ceny
0.00001562
-77.91%
08 maja, 2026, (5 miesięcy temu)
Historyczne minimum ceny
0.0000022
56.81%
25 czerwca, 2026, (4 miesiące temu)

Najważniejsze rynki tinfoil hat cult

Wyniki tinfoil hat cult

Para handlowa
day
week
month
tinfoil / usd
0%
-4.95%
-1.98%
tinfoil / btc
0.64%
-3.31%
-3.79%
tinfoil / eth
0.55%
-0.87%
5.14%

O monecie

Created on https://rapidlaunch.io

Gdzie można kupić tinfoil hat cult?

Tokeny TINFOIL można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu tinfoil hat cult jest PumpSwap, w szczególności para TINFOIL/SO11111111111111111111111111111111111111112, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 18.6.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek tinfoil hat cult (TINFOIL)?

Cena tinfoil hat cult (TINFOIL) osiągnęła najwyższy poziom 0.00001562 $ w dniu 08 maja 2026, około 5 miesięcy temu. Obecnie aktualna cena wynosi -77.91%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena tinfoil hat cult (TINFOIL)?

Minimalna cena osiągnięta przez tinfoil hat cult (TINFOIL) wyniosła 0.0522 $ i została odnotowana w dniu 25 czerwca 2026, ponad 4 miesiące temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 56.81%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena tinfoil hat cult (TINFOIL)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) tinfoil hat cult (TINFOIL) wynosi $ 3,871.52. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 1,000,000,000 tokenów TINFOIL. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów TINFOIL.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader