Informacje o monecie
Pozycja#10131
Pozycja#10131
Trench Coin
trench
Trench Coin
$ 0.05753
1.34% (24 godz.)
0.0109224 BTC
2.8% (24 godz.)
0.009224 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
trench
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny Trench Coin

Pozycja monety
#10131
Kapitalizacja rynkowa
7,527.7744 $
Podaż w obiegu
999,70 mln.
Całkowita podaż
999,70 mln.
Maksymalna podaż
1,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 8,898.73
24-godzinny wolumen obrotu
39.8586 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0/0
Historyczne maksimum ceny
0.00225343
-99.66%
13 lipca, 2025, (rok temu)
Historyczne minimum ceny
0.0000049
53.67%
24 czerwca, 2026, (4 miesiące temu)

Najważniejsze rynki Trench Coin

Wyniki Trench Coin

Para handlowa
day
week
month
trench / usd
1.34%
-4.68%
-3.08%
trench / btc
2.8%
-1.98%
-4.49%
trench / eth
3.03%
0.86%
4.51%

O monecie

saving the trench

Gdzie można kupić Trench Coin?

Tokeny TRENCH można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu Trench Coin jest PumpSwap, w szczególności para TRENCH/SO11111111111111111111111111111111111111112, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 1.7.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek Trench Coin (TRENCH)?

Cena Trench Coin (TRENCH) osiągnęła najwyższy poziom 0.002253 $ w dniu 13 lipca 2025, około rok temu. Obecnie aktualna cena wynosi -99.66%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena Trench Coin (TRENCH)?

Minimalna cena osiągnięta przez Trench Coin (TRENCH) wyniosła 0.0549 $ i została odnotowana w dniu 24 czerwca 2026, ponad 4 miesiące temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 53.67%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Trench Coin (TRENCH)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) Trench Coin (TRENCH) wynosi $ 8,898.73. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 1,000,000,000 tokenów TRENCH. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów TRENCH.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader