Informacje o monecie
Pozycja#12801
Pozycja#12801
UFO Disclosure
ufo
UFO Disclosure
$ 0.00003596
0.094376 BTC
0.54% (24 godz.)
0.04376 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
ufo
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny UFO Disclosure

Pozycja monety
#12801
Kapitalizacja rynkowa
35,959.3386 $
Podaż w obiegu
999,98 mln.
Całkowita podaż
999,98 mln.
Maksymalna podaż
1,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 35,957
24-godzinny wolumen obrotu
2.558 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0/0
Historyczne maksimum ceny
0.00204204
-98.23%
04 czerwca, 2026, (5 miesięcy temu)
Historyczne minimum ceny
0.000023
56.34%
29 lipca, 2026, (3 miesiące temu)

Wyniki UFO Disclosure

Para handlowa
day
week
month
ufo / usd
0%
0%
10.49%
ufo / btc
0.54%
1.87%
8.42%
ufo / eth
0.39%
4.66%
18.16%

O monecie

UFO Disclosure is a Solana-based project focused on building an AI-powered Operator Network that combines digital identity, community participation, progression systems, archives, missions, and immersive user experiences. The project is being developed in multiple phases, beginning with foundational infrastructure and expanding into operator profiles, rank systems, AI integration through ECHO, and future access-based features. The goal is to create a long-term ecosystem where participants engage with a growing network rather than simply hold a token.

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek UFO Disclosure (UFO)?

Cena UFO Disclosure (UFO) osiągnęła najwyższy poziom 0.002042 $ w dniu 04 czerwca 2026, około 5 miesięcy temu. Obecnie aktualna cena wynosi -98.23%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena UFO Disclosure (UFO)?

Minimalna cena osiągnięta przez UFO Disclosure (UFO) wyniosła 0.000023 $ i została odnotowana w dniu 29 lipca 2026, ponad 3 miesiące temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 56.34%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena UFO Disclosure (UFO)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) UFO Disclosure (UFO) wynosi $ 35,957. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 1,000,000,000 tokenów UFO. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów UFO.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader