Informacje o monecie
Pozycja#7963
Pozycja#7963
Wrapped NEAR (Universal)
unear
Wrapped NEAR (Universal)
$ 4.85
4.27% (24 godz.)
0.0000569 BTC
3.77% (24 godz.)
5,690 satoshies

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
unear
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny Wrapped NEAR (Universal)

Pozycja monety
#7963
Kapitalizacja rynkowa
145,945.6649 $
Podaż w obiegu
30,091.88
Całkowita podaż
30,091.88
Maksymalna podaż
-
W pełni rozwodniona wycena
$ 145,947
24-godzinny wolumen obrotu
3,668.195 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
4.63 $ / 4.89 $
Historyczne maksimum ceny
8.17
-40.65%
05 grudnia, 2024, (2 lata temu)
Historyczne minimum ceny
0.894124
442.41%
05 lutego, 2026, (8 miesięcy temu)

Najważniejsze rynki Wrapped NEAR (Universal)

Wyniki Wrapped NEAR (Universal)

Para handlowa
day
week
month
unear / usd
4.27%
-6.11%
139.04%
unear / btc
3.77%
-6.48%
127.84%
unear / eth
3.56%
-5.77%
123.4%

O monecie

Wrapped NEAR (Universal) is a tokenized version of NEAR designed to enable exposure to NEAR from multiple blockchains including Base, Polygon and Arbitrum. uNEAR is backed 1:1 with reserves of NEAR tokens, with a network of merchants permissioned to mint and burn uNEAR tokens by providing the protocol with NEAR tokens. Underlying NEAR asset custody is supported by Coinbase Prime. uNEAR is an ERC20 token, enabling it to be used throughout DeFi applications.

Gdzie można kupić Wrapped NEAR (Universal)?

Tokeny UNEAR można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu Wrapped NEAR (Universal) jest Uniswap V3 (Base), w szczególności para UNEAR/WETH, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 21,314. Ponadto Aerodrome SlipStream jest popularną alternatywą do handlu tokenami .

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek Wrapped NEAR (Universal) (UNEAR)?

Cena Wrapped NEAR (Universal) (UNEAR) osiągnęła najwyższy poziom 8.17 $ w dniu 05 grudnia 2024, około 2 lata temu. Obecnie aktualna cena wynosi -40.63%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena Wrapped NEAR (Universal) (UNEAR)?

Minimalna cena osiągnięta przez Wrapped NEAR (Universal) (UNEAR) wyniosła 0.8941 $ i została odnotowana w dniu 05 lutego 2026, ponad 8 miesięcy temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 442.43%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Wrapped NEAR (Universal) (UNEAR)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) Wrapped NEAR (Universal) (UNEAR) wynosi $ 145,947. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące tokenów UNEAR. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów UNEAR.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader