Informacje o monecie
Pozycja#5673
Pozycja#5673
You’ll Own Nothing and Be Happy
nothing
You’ll Own Nothing and Be Happy
$ 0.0001494
-8.23% (24 godz.)
0.081828 BTC
-6.92% (24 godz.)
0.1828 satoshies
rocketatl

Kontrakt

Informacje

Strona internetowa
Społeczność
Szukaj w
Identyfikator API
Aktywo
1 godz.
24 godz.
7 dni
1 mies.
1 r.
maks.
nothing
-
-
-
-
-
-

Statystyki ceny You’ll Own Nothing and Be Happy

Pozycja monety
#5673
Kapitalizacja rynkowa
149,455.0951 $
Podaż w obiegu
999,83 mln.
Całkowita podaż
999,83 mln.
Maksymalna podaż
1,00 mld.
W pełni rozwodniona wycena
$ 175,125
24-godzinny wolumen obrotu
29,824.2721 $
Minimum i maksimum z 24 godzin
0.0001413 $ / 0.0001777 $
Historyczne maksimum ceny
0.0052921
-97.17%
02 stycznia, 2026, (10 miesięcy temu)
Historyczne minimum ceny
0.0001413121906
5.78%
19 października, 2026, (18 godzin temu)

Najważniejsze rynki You’ll Own Nothing and Be Happy

Wyniki You’ll Own Nothing and Be Happy

Para handlowa
day
week
month
nothing / usd
-8.23%
-19.48%
-44.52%
nothing / btc
-6.92%
-17.33%
-45.41%
nothing / eth
-6.72%
-14.91%
-40.25%

O monecie

$NOTHING (“You’ll Own Nothing and Be Happy”) is a memecoin built around one of the internet’s most persistent cultural flashpoints: the misinterpreted 2016 WEF “Welcome to 2030” design-fiction essay. The project reframes the phrase through satire and education, highlighting how a speculative scenario evolved into a meme, a conspiracy theory, and a symbol of real anxieties about ownership, digital rights, and consumer debt. The site functions as an accessible cultural explainer while the token expresses that narrative in crypto-native form.

Gdzie można kupić You’ll Own Nothing and Be Happy?

Tokeny NOTHING można wymieniać zarówno na zdecentralizowanych, jak i scentralizowanych platformach kryptowalutowych. Preferowanym miejscem zakupu i handlu You’ll Own Nothing and Be Happy jest KCEX, w szczególności para NOTHING/USDT, której wolumen obrotu w ciągu ostatniego dnia wyniósł $ 24,725. Ponadto PumpSwap jest popularną alternatywą do handlu tokenami .

Jaką najwyższą wartość osiągnęła kiedykolwiek You’ll Own Nothing and Be Happy (NOTHING)?

Cena You’ll Own Nothing and Be Happy (NOTHING) osiągnęła najwyższy poziom 0.005292 $ w dniu 02 stycznia 2026, około 10 miesięcy temu. Obecnie aktualna cena wynosi -97.17%, czyli mniej niż historyczne maksimum.

Jaka jest historyczna minimalna cena You’ll Own Nothing and Be Happy (NOTHING)?

Minimalna cena osiągnięta przez You’ll Own Nothing and Be Happy (NOTHING) wyniosła 0.0001413 $ i została odnotowana w dniu 19 października 2026, ponad 18 godzin temu. Dla porównania aktualna cena wynosi 5.77%, czyli więcej niż historyczne minimum.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena You’ll Own Nothing and Be Happy (NOTHING)?

W pełni rozwodniona wycena (FDV) You’ll Own Nothing and Be Happy (NOTHING) wynosi $ 175,125. Wartość ta odzwierciedla maksymalną potencjalną kapitalizację rynkową przy założeniu, że bieżąca podaż w obiegu osiągnie maksimum wynoszące 1,000,000,000 tokenów NOTHING. Osiągnięcie tego FDV może zająć kilka lat, zależnie od harmonogramu emisji tokenów NOTHING.
ZASTRZEŻENIE:   Informacje prezentowane w naszej witrynie i na powiązanych z nią platformach pochodzą od podmiotów trzecich i służą wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności tych treści. Żadna z przedstawionych informacji nie powinna być traktowana jako porada finansowa, prawna ani inna profesjonalna porada dostosowana do konkretnych potrzeb. Korzystasz z tych materiałów według własnego uznania i na własne ryzyko. Przed podjęciem decyzji należy samodzielnie zbadać, ocenić i zweryfikować informacje. Handel wiąże się ze znacznym ryzykiem, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zaleca się konsultację z doradcą finansowym. Nasze treści nie mają na celu nakłaniania do skorzystania z jakichkolwiek usług ani ich oferowania.
loader