Інформація про монету
Ранг#18892
Ранг#18892
Banco de Chile Tokenized Stock (Reality)
rbch
Banco de Chile Tokenized Stock (Reality)
$ 38.8
0.0004768 BTC
0.31% (24г)
47,685 satoshies
rocketatl

Контракт

Актив
1г
24г
7д
1м
1р
макс
rbch
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни Banco de Chile Tokenized Stock (Reality)

Рейтинг ринкової капіталізації
#18892
Ринкова капіталізація
-
У вільному обігу
-
Загальна пропозиція
-
Максимальна емісія
-
Повністю Розбавлена Вартість
-
Торговий обсяг за 24 години
38.7662 $
Мінімум і максимум за 24 години
0/0
Історичний максимум ціни
38.8
0%
20 жовтня, 2026, (3 години тому)
Історичний мінімум ціни
38.7574164
0.1%
20 жовтня, 2026, (39 хвилин тому)

Banco de Chile Tokenized Stock (Reality) Топ ринків

#
Обмін
Пара
Рейтинг довіри

Banco de Chile Tokenized Stock (Reality) Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
rbch / usd
0%
0%
0%
rbch / btc
0.31%
0.36%
0.36%
rbch / eth
0.55%
0.59%
0.59%

Про монету

Premier Chilean commercial bank offering comprehensive corporate, retail, and international banking services.

Де можна придбати Banco de Chile Tokenized Stock (Reality)?

Ви можете обмінювати токени RBCH як на децентралізованих, так і на централізованих криптоплатформах. Найкращим вибором для купівлі та торгівлі Banco de Chile Tokenized Stock (Reality) є Bitget, зокрема пара RBCH/USDT, обсяг торгів якої за минулий день склав $ 38.8.

Якого найвищого значення Banco de Chile Tokenized Stock (Reality) (RBCH) коли-небудь досягала?

Ціна Banco de Chile Tokenized Stock (Reality) (RBCH) досягла свого піку на рівні 38.8 $ в 20 жовтня 2026, приблизно 3 години тому. В даний час поточна ціна становить , що дорівнює її історичному максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для Banco de Chile Tokenized Stock (Reality) (RBCH)?

Мінімальна ціна, досягнута для Banco de Chile Tokenized Stock (Reality) (RBCH), була 38.7574 $, задокументована на 20 жовтня 2026, більше ніж 39 хвилин тому. Для порівняння, поточна ціна становить 0.1% що вище цього історичного мінімуму.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.
loader