Інформація про монету
Ранг#5168
Ранг#5168
Figma Tokenized Stock (Reality)
rfig
Figma Tokenized Stock (Reality)
$ 21.52
0.79% (24г)
0.0002631 BTC
2.07% (24г)
26,318 satoshies

Контракт

Актив
1г
24г
7д
1м
1р
макс
rfig
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни Figma Tokenized Stock (Reality)

Рейтинг ринкової капіталізації
#5168
Ринкова капіталізація
209,126.0642 $
У вільному обігу
9,717.75
Загальна пропозиція
9,717.75
Максимальна емісія
-
Повністю Розбавлена Вартість
$ 205,968
Торговий обсяг за 24 години
2,407.805 $
Мінімум і максимум за 24 години
21.2257 $ / 21.7344 $
Історичний максимум ціни
24.77
-13.12%
15 вересня, 2026, (місяць тому)
Історичний мінімум ціни
19.6
9.79%
28 вересня, 2026, (22 дні тому)

Figma Tokenized Stock (Reality) Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
rfig / usd
0.79%
-1.78%
-5.44%
rfig / btc
2.07%
0.62%
-7.12%
rfig / eth
2.15%
3.66%
1.55%

Про монету

Figma Inc. is a leading global provider of a browser-based, cloud-native collaborative interface design platform. The company transforms the digital product creation lifecycle by allowing cross-functional teams—including product managers, designers, and developers—to seamlessly co-edit, prototype, and collaborate in real-time within a unified workspace. Driven by its highly successful enterprise-grade subscription model and accelerated by cutting-edge, AI-powered generation and brainstorming tools (such as FigJam and Figma AI), Figma remains the modern, multi-device standard for comprehensive application design and team collaboration worldwide.

Якого найвищого значення Figma Tokenized Stock (Reality) (RFIG) коли-небудь досягала?

Ціна Figma Tokenized Stock (Reality) (RFIG) досягла свого піку на рівні 24.77 $ в 15 вересня 2026, приблизно місяць тому. В даний час поточна ціна становить -13.12%, що нижче від цього історичного максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для Figma Tokenized Stock (Reality) (RFIG)?

Мінімальна ціна, досягнута для Figma Tokenized Stock (Reality) (RFIG), була 19.6 $, задокументована на 28 вересня 2026, більше ніж 22 дні тому. Для порівняння, поточна ціна становить 9.79% що вище цього історичного мінімуму.

Яка повністю розбавлена вартість Figma Tokenized Stock (Reality) (RFIG)?

Повністю розбавлена вартість (FDV) Figma Tokenized Stock (Reality) (RFIG) становить $ 205,968. Ця цифра відображає максимальну потенційну ринкову капіталізацію, враховуючи, що поточна пропозиція токенів RFIG знаходиться на максимумі в RFIG. Реалізація цього FDV може зайняти кілька років, залежно від графіка емісії RFIG токенів.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.
loader