Інформація про монету
Ранг#14520
Ранг#14520
JELLY AI
jai
JELLY AI
$ 0.068343
0.010102 BTC
1.28% (24г)
0.00102 satoshies

Контракт

Інформація

Оглядачі
Спільнота
Шукати на
API id
Актив
1г
24г
7д
1м
1р
макс
jai
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни JELLY AI

Рейтинг ринкової капіталізації
#14520
Ринкова капіталізація
8,343.76 $
У вільному обігу
10,00 МЛРД.
Загальна пропозиція
10,00 МЛРД.
Максимальна емісія
10,00 МЛРД.
Повністю Розбавлена Вартість
$ 8,343.76
Торговий обсяг за 24 години
2.3981 $
Мінімум і максимум за 24 години
0/0
Історичний максимум ціни
0.00021228
-99.6%
01 грудня, 2024, (2 роки тому)
Історичний мінімум ціни
4.57691e-7
82.3%
18 серпня, 2026, (2 місяці тому)

JELLY AI Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
jai / usd
0%
0%
36.11%
jai / btc
1.28%
2.45%
33.71%
jai / eth
1.46%
5.56%
46.22%

Про монету

Jelly AI ($JAI) is gaining attention as the first AI-based meme coin developed on the Sui blockchain. The Sui network is a scalable blockchain platform known for its fast transaction processing and low costs. With this infrastructure, $JAI enables swift and efficient transactions. As the first AI meme coin on the Sui network, $JAI offers a unique opportunity for investors and crypto enthusiasts. By participating in the project's early stages, there is potential for significant profits. Additionally, the combination of artificial intelligence and meme coin concepts has created an innovative approach that appeals to a wide range of users.

Якого найвищого значення JELLY AI (JAI) коли-небудь досягала?

Ціна JELLY AI (JAI) досягла свого піку на рівні 0.0002122 $ в 01 грудня 2024, приблизно 2 роки тому. В даний час поточна ціна становить -99.6%, що нижче від цього історичного максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для JELLY AI (JAI)?

Мінімальна ціна, досягнута для JELLY AI (JAI), була 0.064576 $, задокументована на 18 серпня 2026, більше ніж 2 місяці тому. Для порівняння, поточна ціна становить 82.3% що вище цього історичного мінімуму.

Яка повністю розбавлена вартість JELLY AI (JAI)?

Повністю розбавлена вартість (FDV) JELLY AI (JAI) становить $ 8,343.76. Ця цифра відображає максимальну потенційну ринкову капіталізацію, враховуючи, що поточна пропозиція токенів 10,000,000,000 JAI знаходиться на максимумі в 10,000,000,000 JAI. Реалізація цього FDV може зайняти кілька років, залежно від графіка емісії JAI токенів.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.
loader