loader
Ранг #3365
Ранг #3365
Mavryk Network
mvrk
Mavryk Network
$ 0.01446
2.7% (24г)
0.062412 BTC
1.22% (24г)
24 satoshies
rocket atl

Інформація

Сайт
Спільнота
Шукати на
API id
Актив
24г
макс
mvrk
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни Mavryk Network

Рейтинг ринкової капіталізації
#3365
Ринкова капіталізація
812,805.426 $
У вільному обігу
56,20 МЛН.
Загальна пропозиція
1,00 МЛРД.
Максимальна емісія
1,00 МЛРД.
Повністю Розбавлена Вартість
26,30 МЛН. $
Торговий обсяг за 24 години
15,949.1381 $
Мінімум і максимум за 24 години
0.01292 $ / 0.0281 $
Історичний максимум ціни
0.497178
-97.09%
18 вересня, 2025, (9 місяців тому)
Історичний мінімум ціни
0.01292206932
11.92%
26 червня, 2026, (4 дні тому)

Mavryk Network Топ ринків

#
Обмін
Пара
Рейтинг довіри

Mavryk Network Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
mvrk / usd
2.7%
6.13%
-7%
mvrk / btc
1.22%
13.74%
14.91%
mvrk / eth
0.35%
15.43%
18.67%

Про монету

Mavryk Network is a next-generation Layer-1 blockchain powering the tokenization of over $10 billion in real-world assets (RWA), with its native token $MVRK at the core of the ecosystem. In 2025, Mavryk secured the largest RWA tokenization deal in history - a $10B+ agreement with MultiBank Group and MAG, bringing luxury real estate, including Ritz-Carlton and Keturah Reserve, on-chain through Mavryk’s rails. Built to scale, Mavryk provides a robust infrastructure for RWA & DeFi applications and works closely with regulated partners and institutional asset managers & property developers to bring traditional assets on-chain.

Де можна придбати Mavryk Network?

Ви можете обмінювати токени MVRK як на децентралізованих, так і на централізованих криптоплатформах. Найкращим вибором для купівлі та торгівлі Mavryk Network є Gate, зокрема пара MVRK/USDT, обсяг торгів якої за минулий день склав $ 14,220.11. Крім того, MEXC є популярною альтернативою для торгівлі токенами .

Якого найвищого значення Mavryk Network (MVRK) коли-небудь досягала?

Ціна Mavryk Network (MVRK) досягла свого піку на рівні 0.4971 $ в 18 вересня 2025, приблизно 9 місяців тому тому. В даний час поточна ціна становить -97.09%, що нижче від цього історичного максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для Mavryk Network (MVRK)?

Мінімальна ціна, досягнута для Mavryk Network (MVRK), була 0.01292 $, задокументована на 26 червня 2026, більше ніж 4 дні тому. Для порівняння, поточна ціна становить 11.92% що вище цього історичного мінімуму.

Яка повністю розбавлена вартість Mavryk Network (MVRK)?

Повністю розбавлена вартість (FDV) Mavryk Network (MVRK) становить $ 26,30 МЛН.. Ця цифра відображає максимальну потенційну ринкову капіталізацію, враховуючи, що поточна пропозиція токенів 1,000,000,000 MVRK знаходиться на максимумі в 1,000,000,000 MVRK. Реалізація цього FDV може зайняти кілька років, залежно від графіка емісії MVRK токенів.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.