Інформація про монету
Ранг#16128
Ранг#16128
Moonlake AI
moonlake
Moonlake AI
$ 0.05296
0.0103614 BTC
1.05% (24г)
0.003614 satoshies

Контракт

Інформація

Актив
1г
24г
7д
1м
1р
макс
moonlake
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни Moonlake AI

Рейтинг ринкової капіталізації
#16128
Ринкова капіталізація
2,959.2742 $
У вільному обігу
999,75 МЛН.
Загальна пропозиція
999,74 МЛН.
Максимальна емісія
1,00 МЛРД.
Повністю Розбавлена Вартість
$ 2,956.28
Торговий обсяг за 24 години
2.08837 $
Мінімум і максимум за 24 години
0/0
Історичний максимум ціни
0.00010263
-97.11%
23 червня, 2026, (4 місяці тому)
Історичний мінімум ціни
0.00000196
51.02%
06 серпня, 2026, (2 місяці тому)

Moonlake AI Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
moonlake / usd
0%
0%
12.97%
moonlake / btc
1.05%
2.23%
11.06%
moonlake / eth
1.23%
5.46%
21.34%

Про монету

Accelerate physical AI deployment with simulation and digital twins.

Якого найвищого значення Moonlake AI (MOONLAKE) коли-небудь досягала?

Ціна Moonlake AI (MOONLAKE) досягла свого піку на рівні 0.0001026 $ в 23 червня 2026, приблизно 4 місяці тому. В даний час поточна ціна становить -97.11%, що нижче від цього історичного максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для Moonlake AI (MOONLAKE)?

Мінімальна ціна, досягнута для Moonlake AI (MOONLAKE), була 0.05196 $, задокументована на 06 серпня 2026, більше ніж 2 місяці тому. Для порівняння, поточна ціна становить 51.02% що вище цього історичного мінімуму.

Яка повністю розбавлена вартість Moonlake AI (MOONLAKE)?

Повністю розбавлена вартість (FDV) Moonlake AI (MOONLAKE) становить $ 2,956.28. Ця цифра відображає максимальну потенційну ринкову капіталізацію, враховуючи, що поточна пропозиція токенів 1,000,000,000 MOONLAKE знаходиться на максимумі в 1,000,000,000 MOONLAKE. Реалізація цього FDV може зайняти кілька років, залежно від графіка емісії MOONLAKE токенів.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.
loader