Інформація про монету
Ранг#16872
Ранг#16872
Neurocrine Biosciences Tokenized Stock (Reality)
rnbix
Neurocrine Biosciences Tokenized Stock (Reality)
$ 135.72
0.001653 BTC
0.85% (24г)
165,306 satoshies
rocketatl

Контракт

Актив
1г
24г
7д
1м
1р
макс
rnbix
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни Neurocrine Biosciences Tokenized Stock (Reality)

Рейтинг ринкової капіталізації
#16872
Ринкова капіталізація
34.01143 $
У вільному обігу
0.25
Загальна пропозиція
0.25
Максимальна емісія
-
Повністю Розбавлена Вартість
$ 25.56
Торговий обсяг за 24 години
10.981 $
Мінімум і максимум за 24 години
0/0
Історичний максимум ціни
156.96
-13.53%
15 вересня, 2026, (місяць тому)
Історичний мінімум ціни
135.60680951999998
0.08%
16 жовтня, 2026, (3 дні тому)

Neurocrine Biosciences Tokenized Stock (Reality) Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
rnbix / usd
0%
-9.74%
-9.74%
rnbix / btc
0.85%
-7.88%
-11.41%
rnbix / eth
0.81%
-5.11%
-3.36%

Про монету

Neuroscience-focused biopharmaceutical company developing treatments for neurological and endocrine disorders.

Якого найвищого значення Neurocrine Biosciences Tokenized Stock (Reality) (RNBIX) коли-небудь досягала?

Ціна Neurocrine Biosciences Tokenized Stock (Reality) (RNBIX) досягла свого піку на рівні 156.96 $ в 15 вересня 2026, приблизно місяць тому. В даний час поточна ціна становить -13.53%, що нижче від цього історичного максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для Neurocrine Biosciences Tokenized Stock (Reality) (RNBIX)?

Мінімальна ціна, досягнута для Neurocrine Biosciences Tokenized Stock (Reality) (RNBIX), була 135.6068 $, задокументована на 16 жовтня 2026, більше ніж 3 дні тому. Для порівняння, поточна ціна становить 0.08% що вище цього історичного мінімуму.

Яка повністю розбавлена вартість Neurocrine Biosciences Tokenized Stock (Reality) (RNBIX)?

Повністю розбавлена вартість (FDV) Neurocrine Biosciences Tokenized Stock (Reality) (RNBIX) становить $ 25.56. Ця цифра відображає максимальну потенційну ринкову капіталізацію, враховуючи, що поточна пропозиція токенів RNBIX знаходиться на максимумі в RNBIX. Реалізація цього FDV може зайняти кілька років, залежно від графіка емісії RNBIX токенів.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.
loader