Інформація про монету
Ранг#18036
Ранг#18036
PulseX Incentive Token
inc
PulseX Incentive Token
$ 0.2256
19.78% (24г)
0.052754 BTC
21.18% (24г)
275 satoshies

Контракт

Інформація

Актив
1г
24г
7д
1м
1р
макс
inc
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни PulseX Incentive Token

Рейтинг ринкової капіталізації
#18036
Ринкова капіталізація
-
У вільному обігу
-
Загальна пропозиція
20,81 МЛН.
Максимальна емісія
-
Повністю Розбавлена Вартість
$ 4,65 МЛН.
Торговий обсяг за 24 години
247,744.2475 $
Мінімум і максимум за 24 години
0.1831 $ / 0.2273 $
Історичний максимум ціни
10.19
-97.78%
07 березня, 2024, (3 роки тому)
Історичний мінімум ціни
0.082668
172.91%
10 вересня, 2026, (місяць тому)

PulseX Incentive Token Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
inc / usd
19.78%
-39.75%
-53.81%
inc / btc
21.18%
-38.29%
-54.63%
inc / eth
21.23%
-36.47%
-50.43%

Про монету

Farm Reward Token for PulseX DEX

Де можна придбати PulseX Incentive Token?

Ви можете обмінювати токени INC як на децентралізованих, так і на централізованих криптоплатформах. Найкращим вибором для купівлі та торгівлі PulseX Incentive Token є PulseX, зокрема пара INC/0XA1077A294DDE1B09BB078844DF40758A5D0F9A27, обсяг торгів якої за минулий день склав $ 135,282. Крім того, 9mm V3 (Pulsechain) і PulseX V2 є популярними альтернативами для торгівлі токенами .

Якого найвищого значення PulseX Incentive Token (INC) коли-небудь досягала?

Ціна PulseX Incentive Token (INC) досягла свого піку на рівні 10.19 $ в 07 березня 2024, приблизно 3 роки тому. В даний час поточна ціна становить -97.78%, що нижче від цього історичного максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для PulseX Incentive Token (INC)?

Мінімальна ціна, досягнута для PulseX Incentive Token (INC), була 0.08266 $, задокументована на 10 вересня 2026, більше ніж місяць тому. Для порівняння, поточна ціна становить 172.91% що вище цього історичного мінімуму.

Яка повністю розбавлена вартість PulseX Incentive Token (INC)?

Повністю розбавлена вартість (FDV) PulseX Incentive Token (INC) становить $ 4,65 МЛН.. Ця цифра відображає максимальну потенційну ринкову капіталізацію, враховуючи, що поточна пропозиція токенів INC знаходиться на максимумі в INC. Реалізація цього FDV може зайняти кілька років, залежно від графіка емісії INC токенів.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.
loader