Інформація про монету
Ранг#9337
Ранг#9337
Quanta Pools
quanta
Quanta Pools
$ 0.00001398
7.62% (24г)
0.091711 BTC
9.18% (24г)
0.01711 satoshies

Контракт

Інформація

Спільнота
Шукати на
API id
Актив
1г
24г
7д
1м
1р
макс
quanta
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни Quanta Pools

Рейтинг ринкової капіталізації
#9337
Ринкова капіталізація
13,979.9999 $
У вільному обігу
999,99 МЛН.
Загальна пропозиція
999,99 МЛН.
Максимальна емісія
-
Повністю Розбавлена Вартість
$ 35,191
Торговий обсяг за 24 години
505.9436 $
Мінімум і максимум за 24 години
0.00001249 $ / 0.0001576 $
Історичний максимум ціни
0.00131646
-98.93%
25 вересня, 2026, (25 днів тому)
Історичний мінімум ціни
0.00000754
85.41%
07 жовтня, 2026, (13 днів тому)

Quanta Pools Топ ринків

#
Обмін
Пара
Рейтинг довіри

Quanta Pools Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
quanta / usd
7.62%
-60.78%
-98.46%
quanta / btc
9.18%
-59.75%
-98.41%
quanta / eth
9.4%
-58.52%
-98.27%

Про монету

Quanta Pools is the liquidity layer for Robinhood Chain, unifying DLMM, DAMM, Pons markets, Stock Tokens, RWAs, and cross-venue liquidity through one programmable execution layer.

Де можна придбати Quanta Pools?

Ви можете обмінювати токени QUANTA як на децентралізованих, так і на централізованих криптоплатформах. Найкращим вибором для купівлі та торгівлі Quanta Pools є Pons V2 Dex, зокрема пара QUANTA/ETH, обсяг торгів якої за минулий день склав $ 37,693. Крім того, Uniswap V4 (Robinhood) є популярною альтернативою для торгівлі токенами .

Якого найвищого значення Quanta Pools (QUANTA) коли-небудь досягала?

Ціна Quanta Pools (QUANTA) досягла свого піку на рівні 0.001316 $ в 25 вересня 2026, приблизно 25 днів тому. В даний час поточна ціна становить -98.93%, що нижче від цього історичного максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для Quanta Pools (QUANTA)?

Мінімальна ціна, досягнута для Quanta Pools (QUANTA), була 0.05754 $, задокументована на 07 жовтня 2026, більше ніж 13 днів тому. Для порівняння, поточна ціна становить 85.41% що вище цього історичного мінімуму.

Яка повністю розбавлена вартість Quanta Pools (QUANTA)?

Повністю розбавлена вартість (FDV) Quanta Pools (QUANTA) становить $ 35,191. Ця цифра відображає максимальну потенційну ринкову капіталізацію, враховуючи, що поточна пропозиція токенів QUANTA знаходиться на максимумі в QUANTA. Реалізація цього FDV може зайняти кілька років, залежно від графіка емісії QUANTA токенів.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.
loader