Інформація про монету
Ранг#10795
Ранг#10795
The White Alien
whitealien
The White Alien
$ 0.05437
0.0105322 BTC
0.0046% (24г)
0.005322 satoshies

Контракт

Інформація

Спільнота
Шукати на
API id
Актив
1г
24г
7д
1м
1р
макс
whitealien
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни The White Alien

Рейтинг ринкової капіталізації
#10795
Ринкова капіталізація
4,177.841 $
У вільному обігу
956,02 МЛН.
Загальна пропозиція
956,02 МЛН.
Максимальна емісія
1,00 МЛРД.
Повністю Розбавлена Вартість
$ 4,493.13
Торговий обсяг за 24 години
8.02388 $
Мінімум і максимум за 24 години
0.054236 $ / 0.05499 $
Історичний максимум ціни
0.00007072
-93.82%
23 лютого, 2026, (8 місяців тому)
Історичний мінімум ціни
0.0000035
24.85%
15 квітня, 2026, (6 місяців тому)

The White Alien Топ ринків

#
Обмін
Пара
Рейтинг довіри

The White Alien Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
whitealien / usd
0%
-2.99%
-14.56%
whitealien / btc
0.0046%
-3.71%
-15.35%
whitealien / eth
-0.17%
-2.3%
-6.76%

Про монету

The White Alien has arrived. The countdown to domination starts now.

Де можна придбати The White Alien?

Ви можете обмінювати токени WHITEALIEN як на децентралізованих, так і на централізованих криптоплатформах. Найкращим вибором для купівлі та торгівлі The White Alien є PumpSwap, зокрема пара WHITEALIEN/SO11111111111111111111111111111111111111112, обсяг торгів якої за минулий день склав $ 10.14.

Якого найвищого значення The White Alien (WHITEALIEN) коли-небудь досягала?

Ціна The White Alien (WHITEALIEN) досягла свого піку на рівні 0.00007072 $ в 23 лютого 2026, приблизно 8 місяців тому. В даний час поточна ціна становить -93.82%, що нижче від цього історичного максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для The White Alien (WHITEALIEN)?

Мінімальна ціна, досягнута для The White Alien (WHITEALIEN), була 0.0535 $, задокументована на 15 квітня 2026, більше ніж 6 місяців тому. Для порівняння, поточна ціна становить 24.85% що вище цього історичного мінімуму.

Яка повністю розбавлена вартість The White Alien (WHITEALIEN)?

Повністю розбавлена вартість (FDV) The White Alien (WHITEALIEN) становить $ 4,493.13. Ця цифра відображає максимальну потенційну ринкову капіталізацію, враховуючи, що поточна пропозиція токенів 1,000,000,000 WHITEALIEN знаходиться на максимумі в 1,000,000,000 WHITEALIEN. Реалізація цього FDV може зайняти кілька років, залежно від графіка емісії WHITEALIEN токенів.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.
loader