Інформація про монету
Ранг#10515
Ранг#10515
Vanguard Value ETF Tokenized Stock (Reality)
rvtv
Vanguard Value ETF Tokenized Stock (Reality)
$ 222.06
-0.87% (24г)
0.002715 BTC
0.3% (24г)
271,579 satoshies
rocketath

Контракт

Актив
1г
24г
7д
1м
1р
макс
rvtv
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни Vanguard Value ETF Tokenized Stock (Reality)

Рейтинг ринкової капіталізації
#10515
Ринкова капіталізація
5,338.783 $
У вільному обігу
24.042
Загальна пропозиція
24.042
Максимальна емісія
-
Повністю Розбавлена Вартість
$ 4,404.22
Торговий обсяг за 24 години
440.1938 $
Мінімум і максимум за 24 години
0/0
Історичний максимум ціни
223.87945184
-0.81%
19 жовтня, 2026, (15 годин тому)
Історичний мінімум ціни
215.16
3.2%
30 вересня, 2026, (19 днів тому)

Vanguard Value ETF Tokenized Stock (Reality) Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
rvtv / usd
-0.87%
2.8%
0.19%
rvtv / btc
0.3%
5.28%
-1.6%
rvtv / eth
0.44%
8.46%
7.58%

Про монету

Vanguard Value ETF is a multi-billion-dollar passive indexing anchor targeting the large-cap value cohort of the US market. The fund screens corporations with low earnings multiples and high asset book value, anchoring its core allocations in cross-cycle banking systems, healthcare titans, integrated energy supermajors, and consumer staples (such as JPMorgan and P&G).

Якого найвищого значення Vanguard Value ETF Tokenized Stock (Reality) (RVTV) коли-небудь досягала?

Ціна Vanguard Value ETF Tokenized Stock (Reality) (RVTV) досягла свого піку на рівні 223.8794 $ в 19 жовтня 2026, приблизно 15 годин тому. В даний час поточна ціна становить -0.81%, що нижче від цього історичного максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для Vanguard Value ETF Tokenized Stock (Reality) (RVTV)?

Мінімальна ціна, досягнута для Vanguard Value ETF Tokenized Stock (Reality) (RVTV), була 215.16 $, задокументована на 30 вересня 2026, більше ніж 19 днів тому. Для порівняння, поточна ціна становить 3.2% що вище цього історичного мінімуму.

Яка повністю розбавлена вартість Vanguard Value ETF Tokenized Stock (Reality) (RVTV)?

Повністю розбавлена вартість (FDV) Vanguard Value ETF Tokenized Stock (Reality) (RVTV) становить $ 4,404.22. Ця цифра відображає максимальну потенційну ринкову капіталізацію, враховуючи, що поточна пропозиція токенів RVTV знаходиться на максимумі в RVTV. Реалізація цього FDV може зайняти кілька років, залежно від графіка емісії RVTV токенів.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.
loader