Інформація про монету
Ранг#5182
Ранг#5182
What IF
if
What IF
$ 0.0002346
-22.19% (24г)
0.082855 BTC
-21.51% (24г)
0.2855 satoshies
rocketatl

Контракт

Актив
1г
24г
7д
1м
1р
макс
if
-
-
-
-
-
-

Статистика ціни What IF

Рейтинг ринкової капіталізації
#5182
Ринкова капіталізація
208,983.9378 $
У вільному обігу
890,80 МЛН.
Загальна пропозиція
890,80 МЛН.
Максимальна емісія
1,00 МЛРД.
Повністю Розбавлена Вартість
$ 252,763
Торговий обсяг за 24 години
12,214.7984 $
Мінімум і максимум за 24 години
0.0002245 $ / 0.0003092 $
Історичний максимум ціни
0.03898743
-99.39%
02 серпня, 2026, (3 місяці тому)
Історичний мінімум ціни
0.00022454753467
4.47%
20 жовтня, 2026, (2 години тому)

What IF Топ ринків

What IF Продуктивність

Торгівельна пара
day
week
month
if / usd
-22.19%
-32.02%
-82.53%
if / btc
-21.51%
-30.77%
-82.86%
if / eth
-21.57%
-28.84%
-81.31%

Про монету

$IF was another abandoned token. dev gone, no communication, left for dead. I asked myself.. what if I just made the X and socials myself? So we, the community, took it over. New website, new socials, new leadership. zero involvement from the old team. No dev wallet, no insiders. From here, holders decide everything. What if people actually held instead of trading each other into the ground? We are here to bring positivity and love back to crypto!

Де можна придбати What IF?

Ви можете обмінювати токени IF як на децентралізованих, так і на централізованих криптоплатформах. Найкращим вибором для купівлі та торгівлі What IF є Uniswap V3 (Robinhood), зокрема пара IF/WETH, обсяг торгів якої за минулий день склав $ 17,483.75. Крім того, Uniswap V4 (Robinhood) є популярною альтернативою для торгівлі токенами .

Якого найвищого значення What IF (IF) коли-небудь досягала?

Ціна What IF (IF) досягла свого піку на рівні 0.03898 $ в 02 серпня 2026, приблизно 3 місяці тому. В даний час поточна ціна становить -99.39%, що нижче від цього історичного максимуму.

Яка історична мінімальна ціна для What IF (IF)?

Мінімальна ціна, досягнута для What IF (IF), була 0.0002245 $, задокументована на 20 жовтня 2026, більше ніж 2 години тому. Для порівняння, поточна ціна становить 4.47% що вище цього історичного мінімуму.

Яка повністю розбавлена вартість What IF (IF)?

Повністю розбавлена вартість (FDV) What IF (IF) становить $ 252,763. Ця цифра відображає максимальну потенційну ринкову капіталізацію, враховуючи, що поточна пропозиція токенів 1,000,000,000 IF знаходиться на максимумі в 1,000,000,000 IF. Реалізація цього FDV може зайняти кілька років, залежно від графіка емісії IF токенів.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:   Інформація, представлена на нашому веб-сайті та пов'язаних з ним платформах, отримана від третіх осіб і призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність або своєчасність цього контенту. Жодна з наданих відомостей не повинна тлумачитися як фінансова, юридична або інша професійна консультація, адаптована до ваших конкретних потреб. Ви використовуєте цей контент на власний розсуд і ризик. Важливо самостійно дослідити, оцінити та перевірити інформацію, перш ніж покладатися на неї. Торгівля пов'язана зі значними ризиками, тому бажано проконсультуватися з фінансовим консультантом перед прийняттям будь-яких рішень. Наш контент не призначений для того, щоб вимагати або пропонувати будь-які послуги.
loader